Kiekkoliiga
Mitalistit – A-Liiga pudotuspelit
Chewits
Kiekon Vastaisuus
Liverpool Liverbirds
Tilastot

Ottelut - Divarin pudotuspelit 3/2013

kahdeksannesvälierät

Jalattomat Puukädet 3 – 1 Rykälätty
26.09.2013 19:05 Rykälätty - Jalattomat Puukädet 0 - 2
24.09.2013 23:13 Jalattomat Puukädet - Rykälätty 0 - 3
24.09.2013 22:57 Rykälätty - Jalattomat Puukädet 1 - 3
24.09.2013 22:54 Jalattomat Puukädet - Rykälätty 5 - 4
Team Sahara 3 – 0 Game Over
29.09.2013 22:36 Team Sahara - Game Over 9 - 2
29.09.2013 21:59 Game Over - Team Sahara 2 - 6
29.09.2013 21:22 Team Sahara - Game Over 6 - 2
Caribbean 1 – 3 Queen
29.09.2013 20:06 Queen - Caribbean 9 - 2
29.09.2013 19:34 Caribbean - Queen 3 - 8
29.09.2013 18:54 Queen - Caribbean 0 - 3
29.09.2013 18:25 Caribbean - Queen 2 - 3
Columbus 2 – 0 Pirates
29.09.2013 21:11 Pirates - Columbus 5 - 9
29.09.2013 19:47 Columbus - Pirates 5 - 2
Kuolevat Ritarit 0 – 3 Borussia Dortmund
29.09.2013 23:47 Kuolevat Ritarit - Borussia Dortmund 2 - 6
29.09.2013 23:14 Borussia Dortmund - Kuolevat Ritarit 4 - 2
29.09.2013 22:47 Kuolevat Ritarit - Borussia Dortmund 1 - 4
Paris Saint-Germain 1 – 3 Colorado
29.09.2013 21:33 Colorado - Paris Saint-Germain 6 - 3
29.09.2013 20:59 Paris Saint-Germain - Colorado 1 - 5
29.09.2013 20:31 Colorado - Paris Saint-Germain 4 - 3
29.09.2013 20:03 Paris Saint-Germain - Colorado 2 - 1
Teräskiekko 3 – 0 Rovers
29.09.2013 21:31 Teräskiekko - Rovers 5 - 2
29.09.2013 20:58 Rovers - Teräskiekko 2 - 4
29.09.2013 20:23 Teräskiekko - Rovers 3 - 2
Frankfurt Lions 3 – 1 Washington Capitals
26.09.2013 22:28 Washington Capitals - Frankfurt Lions 3 - 10
26.09.2013 21:51 Frankfurt Lions - Washington Capitals 4 - 3
26.09.2013 21:16 Washington Capitals - Frankfurt Lions 1 - 5
26.09.2013 20:36 Frankfurt Lions - Washington Capitals 3 - 5
Löylynheittäjät 0 – 3 Kärkiryhmä
29.09.2013 21:40 Löylynheittäjät - Kärkiryhmä 1 - 7
29.09.2013 21:13 Kärkiryhmä - Löylynheittäjät 5 - 1
29.09.2013 20:41 Löylynheittäjät - Kärkiryhmä 2 - 3
Reisitanssi 3 – 2 Rockford Icehogs
29.09.2013 23:15 Reisitanssi - Rockford Icehogs 6 - 3
29.09.2013 22:35 Rockford Icehogs - Reisitanssi 2 - 3
26.09.2013 21:30 Reisitanssi - Rockford Icehogs 2 - 12
26.09.2013 17:51 Rockford Icehogs - Reisitanssi 1 - 0
26.09.2013 17:02 Reisitanssi - Rockford Icehogs 2 - 1
Siniviiva HT 3 – 0 Knightclub
25.09.2013 13:15 Siniviiva HT - Knightclub 10 - 5
25.09.2013 13:11 Knightclub - Siniviiva HT 3 - 4
25.09.2013 13:08 Siniviiva HT - Knightclub 3 - 2
Antarktis 3 – 0 Jäädytetyt Sydämet
29.09.2013 18:55 Antarktis - Jäädytetyt Sydämet 6 - 3
29.09.2013 18:26 Jäädytetyt Sydämet - Antarktis 5 - 8
29.09.2013 17:56 Antarktis - Jäädytetyt Sydämet 5 - 2

sijoitusottelut

Team Sahara 1 – 3 Siniviiva HT
20.10.2013 21:44 Siniviiva HT - Team Sahara 8 - 3
20.10.2013 21:13 Team Sahara - Siniviiva HT 3 - 2
20.10.2013 20:41 Siniviiva HT - Team Sahara 9 - 1
20.10.2013 20:06 Team Sahara - Siniviiva HT 4 - 5
Antarktis 0 – 0 Jalattomat Puukädet
(ei otteluita)

loppuottelut

Nightmare 3 – 0 Drunken Leprechauns
27.10.2013 23:32 Nightmare - Drunken Leprechauns 4 - 1
27.10.2013 23:04 Drunken Leprechauns - Nightmare 3 - 4
27.10.2013 22:38 Nightmare - Drunken Leprechauns 5 - 2

pronssiottelu

Hollow 1 – 0 Metallurg Magnitogorsk
27.10.2013 21:48 Hollow - Metallurg Magnitogorsk 6 - 4

välierät

Nightmare 3 – 0 Metallurg Magnitogorsk
18.10.2013 16:19 Nightmare - Metallurg Magnitogorsk 3 - 2
18.10.2013 15:53 Metallurg Magnitogorsk - Nightmare 2 - 6
18.10.2013 15:25 Nightmare - Metallurg Magnitogorsk 7 - 1
Drunken Leprechauns 3 – 0 Hollow
20.10.2013 21:58 Drunken Leprechauns - Hollow 13 - 2
20.10.2013 21:29 Hollow - Drunken Leprechauns 3 - 6
20.10.2013 20:55 Drunken Leprechauns - Hollow 2 - 1

puolivälierät

Nightmare 3 – 0 Siniviiva HT
13.10.2013 22:04 Nightmare - Siniviiva HT 9 - 3
13.10.2013 21:25 Siniviiva HT - Nightmare 2 - 3
13.10.2013 20:57 Nightmare - Siniviiva HT 7 - 2
Drunken Leprechauns 3 – 0 Jalattomat Puukädet
13.10.2013 22:13 Drunken Leprechauns - Jalattomat Puukädet 10 - 1
13.10.2013 21:43 Jalattomat Puukädet - Drunken Leprechauns 3 - 6
13.10.2013 21:14 Drunken Leprechauns - Jalattomat Puukädet 5 - 4
Hollow 3 – 1 Antarktis
13.10.2013 23:02 Antarktis - Hollow 0 - 1
13.10.2013 22:31 Hollow - Antarktis 3 - 5
13.10.2013 21:51 Antarktis - Hollow 2 - 3
13.10.2013 21:03 Hollow - Antarktis 5 - 4
Metallurg Magnitogorsk 3 – 1 Team Sahara
08.10.2013 23:04 Team Sahara - Metallurg Magnitogorsk 2 - 3
08.10.2013 22:33 Metallurg Magnitogorsk - Team Sahara 7 - 4
08.10.2013 22:05 Team Sahara - Metallurg Magnitogorsk 3 - 2
08.10.2013 21:38 Metallurg Magnitogorsk - Team Sahara 7 - 2

neljännesvälierät

Nightmare 3 – 0 Queen
06.10.2013 22:44 Nightmare - Queen 8 - 3
06.10.2013 22:15 Queen - Nightmare 0 - 6
06.10.2013 21:47 Nightmare - Queen 4 - 2
Drunken Leprechauns 2 – 0 Borussia Dortmund
06.10.2013 21:58 Borussia Dortmund - Drunken Leprechauns 1 - 10
06.10.2013 21:26 Drunken Leprechauns - Borussia Dortmund 15 - 2
Hollow 3 – 1 Kärkiryhmä
07.10.2013 00:04 Kärkiryhmä - Hollow 1 - 9
06.10.2013 23:34 Hollow - Kärkiryhmä 10 - 2
06.10.2013 23:06 Kärkiryhmä - Hollow 2 - 3
06.10.2013 22:35 Hollow - Kärkiryhmä 1 - 3
Metallurg Magnitogorsk 3 – 0 Colorado
02.10.2013 22:40 Metallurg Magnitogorsk - Colorado 6 - 2
30.09.2013 22:59 Colorado - Metallurg Magnitogorsk 2 - 3
30.09.2013 22:11 Metallurg Magnitogorsk - Colorado 8 - 5
Team Sahara 3 – 0 Frankfurt Lions
07.10.2013 20:38 Team Sahara - Frankfurt Lions 10 - 3
07.10.2013 20:06 Frankfurt Lions - Team Sahara 0 - 12
07.10.2013 19:36 Team Sahara - Frankfurt Lions 2 - 1
Antarktis 3 – 0 Teräskiekko
06.10.2013 21:19 Antarktis - Teräskiekko 3 - 1
06.10.2013 20:44 Teräskiekko - Antarktis 1 - 2
06.10.2013 20:03 Antarktis - Teräskiekko 4 - 1
Jalattomat Puukädet 3 – 0 Reisitanssi
06.10.2013 22:26 Jalattomat Puukädet - Reisitanssi 4 - 2
03.10.2013 22:28 Reisitanssi - Jalattomat Puukädet 2 - 4
03.10.2013 21:51 Jalattomat Puukädet - Reisitanssi 5 - 1
Columbus 1 – 3 Siniviiva HT
06.10.2013 23:44 Siniviiva HT - Columbus 6 - 2
06.10.2013 23:09 Columbus - Siniviiva HT 2 - 5
06.10.2013 22:41 Siniviiva HT - Columbus 3 - 2
06.10.2013 21:56 Columbus - Siniviiva HT 7 - 3