kultaa

Saavutukset kausittain
1/2019
bisan – kultaa joukkueessa Los Bombarderos
lassi01 – kultaa joukkueessa Los Bombarderos
Trn – kultaa joukkueessa Los Bombarderos
Xrem – kultaa joukkueessa Los Bombarderos
denseli – kultaa joukkueessa Chewits
P.Ton91 – kultaa joukkueessa Chewits
reefer – kultaa joukkueessa Chewits
Serhhio – kultaa joukkueessa Chewits
2/2018
bukko – kultaa joukkueessa Manhattan
Etelä – kultaa joukkueessa Manhattan
lassi01 – kultaa joukkueessa Manhattan
raiq – kultaa joukkueessa Manhattan
Trn – kultaa joukkueessa Manhattan
uatu – kultaa joukkueessa Manhattan
Yan – kultaa joukkueessa Manhattan
1/2018
Bisc – kultaa joukkueessa Oklahoma City Thunder
Hayek – kultaa joukkueessa Oklahoma City Thunder
JaKulli – kultaa joukkueessa Oklahoma City Thunder
jlo – kultaa joukkueessa Oklahoma City Thunder
stem – kultaa joukkueessa Oklahoma City Thunder
3/2017
bukko – kultaa joukkueessa Manhattan
Etelä – kultaa joukkueessa Manhattan
lassi01 – kultaa joukkueessa Manhattan
raiq – kultaa joukkueessa Manhattan
Trn – kultaa joukkueessa Manhattan
Yan – kultaa joukkueessa Manhattan
2/2017
Bisc – kultaa joukkueessa Oklahoma City Thunder
Hayek – kultaa joukkueessa Oklahoma City Thunder
JaKulli – kultaa joukkueessa Oklahoma City Thunder
jlo – kultaa joukkueessa Oklahoma City Thunder
playa – kultaa joukkueessa Oklahoma City Thunder
stem – kultaa joukkueessa Oklahoma City Thunder
1/2017
Etelä – kultaa joukkueessa Brutal Killers
inso – kultaa joukkueessa Brutal Killers
kekki – kultaa joukkueessa Brutal Killers
poro12 – kultaa joukkueessa Brutal Killers
Reto – kultaa joukkueessa Brutal Killers
3/2016
Holden – kultaa joukkueessa Ravers
Rodr – kultaa joukkueessa Ravers
Saku – kultaa joukkueessa Ravers
timo – kultaa joukkueessa Ravers
2/2016
Darp – kultaa joukkueessa Nightmare
Etelä – kultaa joukkueessa Nightmare
Jebsu – kultaa joukkueessa Nightmare
kekki – kultaa joukkueessa Nightmare
kontti – kultaa joukkueessa Nightmare
Reto – kultaa joukkueessa Nightmare
nakke – kultaa joukkueessa Nightmare
1/2016
hari – kultaa joukkueessa PePo
Joska – kultaa joukkueessa PePo
migi – kultaa joukkueessa PePo
miktok – kultaa joukkueessa PePo
Naappi – kultaa joukkueessa PePo
peipi – kultaa joukkueessa PePo
3/2015
hari – kultaa joukkueessa PePo
Joska – kultaa joukkueessa PePo
miktok – kultaa joukkueessa PePo
Naappi – kultaa joukkueessa PePo
peipi – kultaa joukkueessa PePo
2/2015
Gaizka – kultaa joukkueessa PePo
hari – kultaa joukkueessa PePo
Jebsu – kultaa joukkueessa PePo
Joska – kultaa joukkueessa PePo
miktok – kultaa joukkueessa PePo
Naappi – kultaa joukkueessa PePo
stem – kultaa joukkueessa PePo
1/2015
hari – kultaa joukkueessa PePo
Joska – kultaa joukkueessa PePo
manne – kultaa joukkueessa PePo
miktok – kultaa joukkueessa PePo
Naappi – kultaa joukkueessa PePo
3/2014
bag – kultaa joukkueessa Turtles
Etelä – kultaa joukkueessa Turtles
ettan – kultaa joukkueessa Turtles
krug – kultaa joukkueessa Turtles
pelle – kultaa joukkueessa Turtles
Savior – kultaa joukkueessa Turtles
Todd – kultaa joukkueessa Turtles
yllepa – kultaa joukkueessa Turtles
2/2014
hari – kultaa joukkueessa PePo
Joska – kultaa joukkueessa PePo
migi – kultaa joukkueessa PePo
miktok – kultaa joukkueessa PePo
Naappi – kultaa joukkueessa PePo
peipi – kultaa joukkueessa PePo
Yan – kultaa joukkueessa PePo
1/2014
hari – kultaa joukkueessa PePo
Joska – kultaa joukkueessa PePo
miktok – kultaa joukkueessa PePo
Naappi – kultaa joukkueessa PePo
peipi – kultaa joukkueessa PePo
Subaru – kultaa joukkueessa PePo
Yan – kultaa joukkueessa PePo
3/2013
hari – kultaa joukkueessa PePo
Joska – kultaa joukkueessa PePo
miktok – kultaa joukkueessa PePo
Naappi – kultaa joukkueessa PePo
nössö – kultaa joukkueessa PePo
peipi – kultaa joukkueessa PePo
Reto – kultaa joukkueessa PePo
2/2013
bag – kultaa joukkueessa Turtles
Bogdan – kultaa joukkueessa Turtles
hampi – kultaa joukkueessa Turtles
Nico – kultaa joukkueessa Turtles
pelle – kultaa joukkueessa Turtles
vop – kultaa joukkueessa Turtles
1/2013
-piku- – kultaa joukkueessa Voodoo People
Eyemou – kultaa joukkueessa Voodoo People
Fice – kultaa joukkueessa Voodoo People
JaKurri – kultaa joukkueessa Voodoo People
Kaasu – kultaa joukkueessa Voodoo People
MZA – kultaa joukkueessa Voodoo People
Shefki – kultaa joukkueessa Voodoo People
sieni – kultaa joukkueessa Voodoo People
Tsistov – kultaa joukkueessa Voodoo People
Voce – kultaa joukkueessa Voodoo People
3/2012
Dange – kultaa joukkueessa Nightmare
Gabriel – kultaa joukkueessa Nightmare
Jebsu – kultaa joukkueessa Nightmare
Kauna – kultaa joukkueessa Nightmare
Mikita – kultaa joukkueessa Nightmare
Savior – kultaa joukkueessa Nightmare
Väiski – kultaa joukkueessa Nightmare
yllepa – kultaa joukkueessa Nightmare
zurpa – kultaa joukkueessa Nightmare
2/2012
Darp – kultaa joukkueessa Nightmare
didi – kultaa joukkueessa Nightmare
Jebsu – kultaa joukkueessa Nightmare
Kauna – kultaa joukkueessa Nightmare
Mikita – kultaa joukkueessa Nightmare
SmL – kultaa joukkueessa Nightmare
Tellervo – kultaa joukkueessa Nightmare
vop – kultaa joukkueessa Nightmare
Väiski – kultaa joukkueessa Nightmare
yllepa – kultaa joukkueessa Nightmare
1/2012
Apari – kultaa joukkueessa Ravers
Gaizka – kultaa joukkueessa Ravers
hari – kultaa joukkueessa Ravers
Joska – kultaa joukkueessa Ravers
Naappi – kultaa joukkueessa Ravers
rage – kultaa joukkueessa Ravers
timo – kultaa joukkueessa Ravers
3/2011
MoppaJ – kultaa joukkueessa Hollow
niq – kultaa joukkueessa Hollow
Skill – kultaa joukkueessa Hollow
stem – kultaa joukkueessa Hollow
stp – kultaa joukkueessa Hollow
2/2011
-piku- – kultaa joukkueessa Voodoo People
Bisc – kultaa joukkueessa Voodoo People
Fice – kultaa joukkueessa Voodoo People
hari – kultaa joukkueessa Voodoo People
JaKurri – kultaa joukkueessa Voodoo People
Naappi – kultaa joukkueessa Voodoo People
Reto – kultaa joukkueessa Voodoo People
Shefki – kultaa joukkueessa Voodoo People
1/2011
Darp – kultaa joukkueessa Nightmare
Jebsu – kultaa joukkueessa Nightmare
Kauna – kultaa joukkueessa Nightmare
Lateh – kultaa joukkueessa Nightmare
SmL – kultaa joukkueessa Nightmare
vop – kultaa joukkueessa Nightmare
Väiski – kultaa joukkueessa Nightmare
yllepa – kultaa joukkueessa Nightmare
3/2010
-piku- – kultaa joukkueessa Voodoo People
Bisc – kultaa joukkueessa Voodoo People
Eyemou – kultaa joukkueessa Voodoo People
Fice – kultaa joukkueessa Voodoo People
JaKurri – kultaa joukkueessa Voodoo People
Justi – kultaa joukkueessa Voodoo People
Shefki – kultaa joukkueessa Voodoo People
2/2010
Darp – kultaa joukkueessa Nightmare
didi – kultaa joukkueessa Nightmare
Jebsu – kultaa joukkueessa Nightmare
kassi – kultaa joukkueessa Nightmare
Kauna – kultaa joukkueessa Nightmare
Mikita – kultaa joukkueessa Nightmare
SmL – kultaa joukkueessa Nightmare
Väiski – kultaa joukkueessa Nightmare
zurpa – kultaa joukkueessa Nightmare
1/2010
Darp – kultaa joukkueessa Nightmare
Jebsu – kultaa joukkueessa Nightmare
SmL – kultaa joukkueessa Nightmare
vop – kultaa joukkueessa Nightmare
Väiski – kultaa joukkueessa Nightmare
3/2009
Darp – kultaa joukkueessa Nightmare
didi – kultaa joukkueessa Nightmare
Jebsu – kultaa joukkueessa Nightmare
Pzi – kultaa joukkueessa Nightmare
SmL – kultaa joukkueessa Nightmare
vop – kultaa joukkueessa Nightmare
Väiski – kultaa joukkueessa Nightmare
2/2009
Jolli – kultaa joukkueessa Kouvola Sabres
Mikita – kultaa joukkueessa Kouvola Sabres
pitsu – kultaa joukkueessa Kouvola Sabres
santeri – kultaa joukkueessa Kouvola Sabres
Tenkrat – kultaa joukkueessa Kouvola Sabres
Väiski – kultaa joukkueessa Kouvola Sabres
Zippo – kultaa joukkueessa Kouvola Sabres
1/2009
FuckUp – kultaa joukkueessa S.S.K.
hari – kultaa joukkueessa S.S.K.
Herkula – kultaa joukkueessa S.S.K.
JaKurri – kultaa joukkueessa S.S.K.
Modano – kultaa joukkueessa S.S.K.
N-co – kultaa joukkueessa S.S.K.
Pönssi – kultaa joukkueessa S.S.K.
Scott – kultaa joukkueessa S.S.K.
Sekka – kultaa joukkueessa S.S.K.
Toby – kultaa joukkueessa S.S.K.
3/2008
asthon – kultaa joukkueessa Avellino Capellier
Davidoff – kultaa joukkueessa Avellino Capellier
Ezko – kultaa joukkueessa Avellino Capellier
Hrew – kultaa joukkueessa Avellino Capellier
Sean – kultaa joukkueessa Avellino Capellier
Sydis – kultaa joukkueessa Avellino Capellier
weza – kultaa joukkueessa Avellino Capellier
2/2008
Ayoso – kultaa joukkueessa Kouvola Sabres
Gino – kultaa joukkueessa Kouvola Sabres
Homie – kultaa joukkueessa Kouvola Sabres
Jax – kultaa joukkueessa Kouvola Sabres
Jolli – kultaa joukkueessa Kouvola Sabres
santeri – kultaa joukkueessa Kouvola Sabres
Tony – kultaa joukkueessa Kouvola Sabres
Zippo – kultaa joukkueessa Kouvola Sabres
1/2008
Arto – kultaa joukkueessa Pelijengi
Femma – kultaa joukkueessa Pelijengi
Justi – kultaa joukkueessa Pelijengi
koksu – kultaa joukkueessa Pelijengi
Lirppu – kultaa joukkueessa Pelijengi
omi – kultaa joukkueessa Pelijengi
Perkele – kultaa joukkueessa Pelijengi
QkkeliQ – kultaa joukkueessa Pelijengi
Roger – kultaa joukkueessa Pelijengi
3/2007
JaKurri – kultaa joukkueessa FC MalPo
Kruuna – kultaa joukkueessa FC MalPo
Modano – kultaa joukkueessa FC MalPo
mumm – kultaa joukkueessa FC MalPo
Smurffi – kultaa joukkueessa FC MalPo
wert182 – kultaa joukkueessa FC MalPo
2/2007
Jolli – kultaa joukkueessa Kangasalan Voitto
Karpov – kultaa joukkueessa Kangasalan Voitto
Keippari – kultaa joukkueessa Kangasalan Voitto
Nakamura – kultaa joukkueessa Kangasalan Voitto
Shefki – kultaa joukkueessa Kangasalan Voitto
Tollo – kultaa joukkueessa Kangasalan Voitto
Tony – kultaa joukkueessa Kangasalan Voitto
Tootoo – kultaa joukkueessa Kangasalan Voitto
1/2007
Forsberg – kultaa joukkueessa HC Ylikunto
JaKurri – kultaa joukkueessa HC Ylikunto
mabbe – kultaa joukkueessa HC Ylikunto
Pumppu – kultaa joukkueessa HC Ylikunto
SeppoRäty – kultaa joukkueessa HC Ylikunto
stravis – kultaa joukkueessa HC Ylikunto
3/2006
botto – kultaa joukkueessa HC Ylikunto
Forsberg – kultaa joukkueessa HC Ylikunto
mabbe – kultaa joukkueessa HC Ylikunto
Pumppu – kultaa joukkueessa HC Ylikunto
stravis – kultaa joukkueessa HC Ylikunto
2/2006
FuckUp – kultaa joukkueessa S.S.K.
Herkula – kultaa joukkueessa S.S.K.
JaKurri – kultaa joukkueessa S.S.K.
P.Roy – kultaa joukkueessa S.S.K.
Pönssi – kultaa joukkueessa S.S.K.
Sekka – kultaa joukkueessa S.S.K.
Sharp – kultaa joukkueessa S.S.K.
1/2006
Cassidy – kultaa joukkueessa Ajax Amsterdam
Chile – kultaa joukkueessa Ajax Amsterdam
D.Beckham – kultaa joukkueessa Ajax Amsterdam
Fluffypaw – kultaa joukkueessa Ajax Amsterdam
Kesis – kultaa joukkueessa Ajax Amsterdam
Madonna46 – kultaa joukkueessa Ajax Amsterdam
Masse – kultaa joukkueessa Ajax Amsterdam
Sedien – kultaa joukkueessa Ajax Amsterdam
3/2005
Forsberg – kultaa joukkueessa HC PU
Kuutamo – kultaa joukkueessa HC PU
L.Lawson – kultaa joukkueessa HC PU
Ozolinsh – kultaa joukkueessa HC PU
Plaz – kultaa joukkueessa HC PU
Salsa – kultaa joukkueessa HC PU
stlouis – kultaa joukkueessa HC PU
säkki – kultaa joukkueessa HC PU
2/2005
Heatley – kultaa joukkueessa Hc Humba
Hossa – kultaa joukkueessa Hc Humba
kolme – kultaa joukkueessa Hc Humba
Mauska – kultaa joukkueessa Hc Humba
Ookke – kultaa joukkueessa Hc Humba
R1ku – kultaa joukkueessa Hc Humba
ryan – kultaa joukkueessa Hc Humba
1/2005
Cage – kultaa joukkueessa Veljekset Mysiini
Gifu – kultaa joukkueessa Veljekset Mysiini
Keskinen – kultaa joukkueessa Veljekset Mysiini
Kiprusoff – kultaa joukkueessa Veljekset Mysiini
Omiisi – kultaa joukkueessa Veljekset Mysiini
Timi – kultaa joukkueessa Veljekset Mysiini
5/2004
Herkula – kultaa joukkueessa Löysät Boys
Lindros – kultaa joukkueessa Löysät Boys
Ozolinsh – kultaa joukkueessa Löysät Boys
Sekka – kultaa joukkueessa Löysät Boys
slut – kultaa joukkueessa Löysät Boys
Smurffi – kultaa joukkueessa Löysät Boys
4/2004
corppa – kultaa joukkueessa Hc Humba
Gifu – kultaa joukkueessa Hc Humba
Karppa – kultaa joukkueessa Hc Humba
nann0r – kultaa joukkueessa Hc Humba
3/2004
Angkarn – kultaa joukkueessa Ukrainan Rajut
Anzi23 – kultaa joukkueessa Ukrainan Rajut
gylle – kultaa joukkueessa Ukrainan Rajut
Korppi – kultaa joukkueessa Ukrainan Rajut
ManZan – kultaa joukkueessa Ukrainan Rajut
YoNi – kultaa joukkueessa Ukrainan Rajut
2/2004
-=SJ=- – kultaa joukkueessa HCH - HardCoreHokia
Hossa – kultaa joukkueessa HCH - HardCoreHokia
Kada – kultaa joukkueessa HCH - HardCoreHokia
MJ-jörri – kultaa joukkueessa HCH - HardCoreHokia
Nomadic – kultaa joukkueessa HCH - HardCoreHokia
Tenkrat – kultaa joukkueessa HCH - HardCoreHokia
1/2004
Anzi23 – kultaa joukkueessa Ukrainan Rajut
Kauko – kultaa joukkueessa Ukrainan Rajut
Mauritz – kultaa joukkueessa Ukrainan Rajut
Siviili – kultaa joukkueessa Ukrainan Rajut
Tenkrat – kultaa joukkueessa Ukrainan Rajut